Závazná přihláška na kurz QGIS - Základy II.


Datum: 20. srpna 2020 (14:00-18:00)
Místo konání: Online
Popis kurzu: Online kurz QGIS - Základy je rozdělen na dva čtyřhodinové bloky. Je možné absolvovat buď pouze první blok nebo oba dva bloky. Kurz je určen pro úplné začátečníky a naučíme Vás samostatně vytvářet mapy a efektivně pracovat s rastrovými a vektorovými geodaty i daty dostupnými online. QGIS - Základy I.: Popis rozhraní, základní nastavení, a přidávání dat; Načtení dat, symbologie a popisky; Načtení tabulkových dat; Tvorba analýz; Mapový výstup. QGIS - Základy II.: Pluginy; On-line data; Editace vektorových dat; Dotazování (atributové a prostorové); Rastry (analýza terénu). Více o kurzu QGIS - Základy II. .
Podrobné informace a podmínky ke kurzům najdete na stránkách GISMentors.

Cena kurzu
1500,- Kčcena při včasné registraci do 12. srpna 2020
1750,- Kčplná cena
750,- Kčcena pro studenty při registraci do 12. srpna 2020 (maximálně 3 místa)
Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po dohodě poskytujeme slevy pro neziskový sektor i soukromé osoby. Pro více informací napište na adresu info@gismentors.cz.
Kontaktní údaje

Jméno a příjmení včetně titulů.

Prostřednictvím tohoto e-mailu s Vámi budeme řešit organizační záležitosti kurzu.
Prohlašuji čestně, že jsem student zapsaný v denním studijním programu.
Fakturační údaje
Pokud se liší od e-mailu účastníka.
Doplňující otázky


Máte nějaké téma, které byste rádi na kurzu probrali?

Zajímá Vás nějaký širší okruh, na který jsme zatím nevypsali školení?

Cokoliv nám chcete sdělit.
GDPR a ochrana osobních údajů

Souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů a zařazením do databáze uživatelů společnosti OpenGeoLabs s.r.o. se sídlem Brandlova 1559/7, Praha 11, 149 00 (dále jen OpenGeoLabs s.r.o.) pro vlastní použití v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění. Beru na vědomí, že údaje budou využívány pouze v rámci společnosti OpenGeoLabs s.r.o.

Jsem si vědom/a toho, že souhlas s jejich zpracováním mohu kdykoliv odvolat zasláním e-mailu na adresu info [zavináč] opengeolabs [tečka] cz. Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o další roční období, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou. Jsem si vědom/a svých práv, které subjektům poskytuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše data budou použita pro potřeby organizace kurzů GISMentors.


Souhlasím s tím, že společnost OpenGeoLabs s.r.o. může využít můj e-mail pro zasílání krátkých marketingových zpráv (ne častěji než jednou za měsíc) obsahujících nabídky a slevy kurzů a informace o aktuálním dění ve společnosti.

Jsem si vědom/a toho, že souhlas s použitím mého e-mailu pro marketingové účely mohu kdykoliv odvolat zasláním e-mailu na adresu info [zavináč] opengeolabs [tečka] cz. Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o další roční období, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou.


captcha
Opište text na obrázku.
Fork me on GitHub